Rok szkolny 2021/2022 – składki, opłaty, kasa

  • dobrowolna składka na Radę Rodziców (szkolną) – 80 zł rocznie -nr konta na stronie głównej
  • składka na fundusz ksero 12 zł za semestr (24 zł rocznie) – nr konta na stronie głównej
  • dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwia gromadzenie przez radę rodziców – za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, organizacji pożytku publicznego nr KRS: 0000268115 – środków pochodzących z 1% Państwa podatku dochodowego. Polecając tę formę poprawy warunków nauczania naszych dzieci, prosimy o zainteresowanie nią swoich przyjaciół i znajomych wskazując, że tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty na miarę swoich oczekiwań i wyzwań XXI wieku. 
  • sponsorzy – zawsze mile widziani! Zapraszamy do współpracy.

1 % podatku na szkołę w 2022 r.

KRS 0000268115 ,Rodzice Szkole”

Zachęcamy wszystkich do przeznaczania środków z podatków dla RR w szkole.

Trzeba wpisać w odpowiedniej rubryce:

PIT 28 poz.177; PIT 36 poz. 474; PIT 36L poz.165; PIT 37 poz.134; PIT 38 poz. 64, PIT 39 poz 50

„RR Szkoły Podstawowej nr 8 w Gdyni”

Dzień Nauczyciela 2021

W covidowych warunkach ale daliśmy radę!!! Jak każdego roku, rodzice z każdej klasy przygotowali ciasta lub inne smakołyki dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej, aby uczcić ich wkład w rozwój naszych dzieci. Wyszło kolorowo i bardzo słodko. Dziękujemy wszystkim klasom za takie zaangażowanie!!!

Mikołajki 2021

W świecie opanowanym przez Covid 19 i wzbierającej 4 fali ciężko będzie nam zorganizować festyny świąteczne, aukcje, zabawy czy konkursy. Aby jednak umilić te dni naszym pociechom i pedagogom, brygada RR postanowiła zakupić gry planszowe dla każdej klasy z zebranych wcześniej środków. Przypominamy, do końca Listopada 2021 czekamy na zgłoszenia od klas, jaką grę lub pomoc naukową chciałyby otrzymać.

Pomysły, pomysły…

Prosimy o zbieranie od nauczyciel i uczniów informacji, co przydałoby się w ich klasach czy salach do uatrakcyjnienia prowadzonych lekcji, podwyższenia komfortu nauczania i innych potrzeb, które być może Rada Rodziców zdecyduje się sfinansować.